Icon TwitterIcon FacebookIcon LinkedinIcon YouTube

8-uurs vergaderarrangement - vergaderen in de Achterhoek

Inhoud 8-uurs vergaderarrangement:

  • Ontvangst met koffie of thee en een regionale lekkernij
  • Onbeperkt koffie, thee, koekjes en vergadermintjes in de vergaderzaal
  • Hampshire Original Coffe Break
  • Een lichte, warme 3-gangen lunch of uitgebreide koffietafel
  • Gebruik van een flip-over en een overheadprojector met scherm
Prijs 8-uurs vergaderarrangement: vanaf € 60,00 per persoon

Alle vergaderarrangementen zijn basis arrangementen, die op verschillende manieren uit te breiden zijn. Op de pagina faciliteiten vindt u een aantal uitbreidingsmogelijkheden, uiteraard kunnen wij in overleg met u ook arrangementen op maat verzorgen.

U kunt hiervoor contact met ons opnemen via het contactformulier voor informatie over een zakelijk arrangement of bellen met 0573 - 253 351

Zoekt u een vergaderlocatie in de Achterhoek? Hampshire Hotel ’t Hof van Gelre biedt verschillende vergaderarrangementen waaronder het 8-uurs vergaderarrangement. Dus wilt u vergaderen in Gelderland, informeer naar de uiteenlopende vergadermogelijkheden die wij bieden voor vergaderen in de Achterhoek.

Bekijk alle vergaderarrangementen

Bel me terug

Ik heb interesse in uw hotel en wil graag dat u z.s.m. telefonisch contact met me opneemt.

button-bel-me-terug-voorjaar
footer2left01-voorjaar
footer2right-voorjaar

© Copyright 2011  |  Hampshire Hotel ‘t Hof van Gelre  |  Nieuweweg 38  7241 EW  Lochem  T 0573 - 25 33 51  |  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Sitemap  |  DisclaimerBy Cross communicatie